Apie mus

Prieš keletą metų ieškojau originalios dovanos draugams vestuvių metinėms. Pramogos šiai progai pasirodė per lėkštos, o daiktai per banalūs… Norėjau padovanoti ką nors neįprasto, ypatingo, įprasminančio būtent šią reikšmingą sukaktį. Paieškas pradėjau internete. Tikėjausi  surasti originalų daiktą, spinduliuojantį šiluma, akį traukiantį nepriekaištingu idėjos išpildymu. Bet tuo metu interneto pasiūla teko  nusivilti: akys pavargo nuo kiniškų blizgučių ir kitų menkaverčių masinės gamybos daiktų.

Benaršant internete, dėmesį patraukė lazerinio pjovimo ir graviravimo paslaugos. Paprašiau, kad iš organinio stiklo išpjautų šokančios poros siluetą pagal nusiųstą nuotrauką (draugai susipažino pramoginių šokių klube) ir išgraviruotų palinkėjimą. Tai buvo bene originaliausia ir, svarbiausia, itin asmeniška dovana.

Tai mano dovanos istorija, tačiau tikiu, kad netrukus panašiomis istorijomis galėsite pasidalinti ir Jūs. Juk tokių dovanų neįsigysi prekybos centre. Lazerinis pjovimas ir graviravimas skirtas tiems, kas nepasitenkina masinės gamybos daiktais, nori sukurti ką nors nepaprasto arba įprastiems daiktams suteikti pridėtinę vertę.

Lazerinis pjovimas ir graviravimas gali būti pritaikytas daugybėje sričių: reklamos, suvenyrų, dovanų, interjero, eksterjero, floristikos ir pan. Peržiūrėkite darbų galeriją ir pasisemkite idėjų.